Alberto Valdes - Artyści

Alberto Valdes
Jeden z najbardziej znanych kubańskich artystów i instruktorów na świecie. Obecnie mieszkający w Mediolanie we Włoszech. Właściciel jednej z najbardziej znanych szkół tańca we Włoszech - CubaBaila. Był członkiem Tercer Mundo Dance Company, „Conjunto Folclorico“, „Cabaret Continental“ i „Tropicana De Cuba“, gdzie występował i podróżował po całym świecie. Jest znany ze swojej elegancji w występach, sposobu nauczania, ceniony za profesjonalizm. Jest pierwszym propagatorem wyrażania ciała i gestów afrokubańskich w tańcu oraz jednym z pierwszych kubańskich propagatorów casino.
Andria Panayi - Artyści

Andria Panayi
Pochodzi z Cypru, w latach 1988-2000 mieszkała w Pradze, gdzie jest postrzegana jako jedna z pierwszych kubańskich instruktorek salsy , ponadto jest propagartorką kultury kubańskiej w Czechach. Jest założycielką, dyrektorem i choreografem „Nosotros Salseros de Praga” - najbardziej znanej latynoskiej grupy w Czechach, z którą występuje na wielu wydarzeniach i festivalach na całym świecie
José Torres & Havana Dreams - Artyści

José Torres & Havana Dreams
W sobotę wieczór odbędzie się jedyny w swoim rodzaju koncert!
Na żywo, ze swym najnowszym materiałem wystąpi człowiek- legenda!
Autorytet we wszelakich sprawach związanych z Kubą, świetny muzyk, ale i prezenter radiowy oraz DJ!
Wraz ze swym zespołem w kubańsko-polskim składzie przeniesie nas wprost na Kubę, abyśmy mogli poczuć się jak w najlepszym klubie w Hawanie.
JOSE TORRES & HAVANA DREAMS wystąpią specjalnie dla Państwa w klubie Forty Kleparz. Startujemy już o 20.00.
Ania Zając - Artyści

Ania Zając
Tańczy od zawsze. W swojej tanecznej biografii oprócz salsy, rumby i reggeatonu ma wiele innych technik: taniec towarzyski (ponad 12 lat), współczesny (5 lat), a także flamenco i tango argentyńskie. Tańczyła turniejowo walcząc o podium w finałach mistrzostw Polski i na scenie w spektaklach Teatru Tańca GRUPAboso (obecnie Krakowski Teatr Tańca). 

salsa kraków,kursy salsy w Krakowie, rumba, timba, son cubano,taniec kraków